Unused Images (7.x-1.0) - en to rm translation catalogue (6 entries)

en: Status
rm: situaziun giuridica

en: Operations
rm: acziuns

en: Administration
rm: administraziun

en: File extensions
rm: extensiun das

en: Refresh
rm: actualisar

en: Field name
rm: num dal champ
