Unused Images (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Refresh
ug: يېڭىلاش

en: Details
ug: تەپسىلاتى
