Unused Images (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Administration
ur: تنظیم

en: The configuration options have been saved.
ur: کنفگریشن کے انتخابت محفوظ کرلیے گۓ ھیں۔

en: Settings
ur: ترتیبات

en: File extensions
ur: فائل ایکسٹینشنز

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام

en: Details
ur: تفصیلات
