Unused Images (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Administration
be: Кіраванне

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Settings
be: Налады

en: Refresh
be: Перазагрузіць

en: Field name
be: Назва поля

en: Details
be: Падрабязна
