Unused Images (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Refresh
bo: གསར་འདོན

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Base path
bo: རྨང་གཞིའི་སྦྲེལ་ལམ
