Unused Images (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Administration
ca: Administració

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: File extensions
ca: Extensions de fitxer

en: Refresh
ca: Refresca

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Details
ca: Detalls

en: Task
ca: Tasca

en: Last run
ca: Última execució

en: images
ca: imatges

en: Base path
ca: Camí base

en: Run
ca: Executa
