Unused Images (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Details
cy: Manylion
