Unused Images (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Administration
eo: Administrado

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Refresh
eo: Renovigu

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Details
eo: Detaloj
