Unused Images (7.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عملیات

en: Administration
fa: مدیریت

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: File extensions
fa: پسوندهای فایل

en: Refresh
fa: تازه‌سازی

en: Field name
fa: نام فیلد

en: Details
fa: جزئیات

en: Task
fa: وظیفه

en: images
fa: تصاویر

en: Base path
fa: مسیر پایه
