Unused Images (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Status
fr: État

en: Operations
fr: Actions

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Settings
fr: Paramètres

en: File extensions
fr: Extensions de fichier

en: Refresh
fr: Rafraîchir

en: Field name
fr: Nom du champ

en: Details
fr: Détails

en: Task
fr: Tâche

en: Last run
fr: Dernier lancement

en: Base path
fr: Chemin de base

en: Run
fr: Exécuter
