Unused Images (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Details
gu: વિગતો

en: Task
gu: કાર્ય
