Unused Images (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Administration
hr: Administracija

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Settings
hr: Postavke

en: File extensions
hr: Ekstenzije datoteka

en: Refresh
hr: Osvježi

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Details
hr: Detalji
