Unused Images (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Settings
hu: Beállítások

en: File extensions
hu: Kiterjesztések

en: Refresh
hu: Frissítés

en: Field name
hu: Mező neve

en: Details
hu: Részletek

en: Task
hu: Feladat

en: Last run
hu: Utolsó futás

en: images
hu: képek

en: Base path
hu: Bázis útvonal

en: Run
hu: Futás

en: Delete revisions
hu: Változatok törlése
