Unused Images (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Administration
id: Administrasi

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Settings
id: Pengaturan

en: File extensions
id: Ekstensi berkas

en: Refresh
id: Segarkan

en: Field name
id: Nama bidang isian

en: Details
id: Rincian

en: Task
id: Perintah

en: Base path
id: Jalur dasar
