Unused Images (7.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Administration
is: Stjórnun

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Settings
is: Stillingar

en: File extensions
is: Skráarending

en: Refresh
is: Endurnýja

en: Details
is: Nánar
