Unused Images (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Status
it: Stato

en: Operations
it: Operazioni

en: Administration
it: Amministrazione

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Settings
it: Impostazioni

en: File extensions
it: Estensioni file

en: Refresh
it: Aggiorna

en: Field name
it: Nome del campo

en: Details
it: Dettagli

en: images
it: immagini

en: Base path
it: Percorso di base
