Unused Images (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Settings
jv: Sétingan

en: Refresh
jv: Anyari

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Details
jv: Lengkapé
