Unused Images (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Refresh
kn: ಪುನಶ್ಚೇತನಗೊಳಿಸು

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Task
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Run
kn: ಚಲಾಯಿಸು
