Unused Images (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Refresh
ku: نوێکردنەوە

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Details
ku: زانیاری زیاتر
