Unused Images (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Field name
ml: ഫീല്ഡിന്റെ പേര്

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ
