Unused Images (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Details
ne: विस्तृत
