Unused Images (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Administration
nl: Beheer

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Settings
nl: Instellingen

en: File extensions
nl: Bestandsextensies

en: Refresh
nl: Verversen

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Task
nl: Taak

en: Last run
nl: Voor het laatst uitgevoerd

en: images
nl: afbeeldingen

en: Base path
nl: Basispad

en: Run
nl: Uitvoeren
