Unused Images (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Administration
oc: Administracion

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Settings
oc: Paramètres

en: Refresh
oc: Refresca

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Details
oc: Detalhs

en: Base path
oc: Camin de basa
