Unused Images (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Administration
os: Разамынад

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Refresh
os: Сног кæн
