Unused Images (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Administration
pl: Administracja

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: File extensions
pl: Rozszerzenie pliku

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Details
pl: Szczegóły

en: Task
pl: Zadanie

en: Last run
pl: Ostatnio uruchomiono

en: images
pl: obrazy

en: Base path
pl: Ścieżka bazowa

en: Run
pl: Uruchom

en: Run all
pl: Uruchom wszystko
