Unused Images (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Administration
sk: Administrácia

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Last run
sk: Naposledy spustené

en: images
sk: obrázky
