Unused Images (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Administration
sq: Administrimi

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Details
sq: Hollësi
