Unused Images (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: File extensions
ta: கோப்பு நீட்சிகள்

en: Refresh
ta: புதுப்பி

en: Field name
ta: புலப் பெயர்

en: Details
ta: விவரங்கள்

en: Task
ta: செய்பணி
