Unused Images (7.x-1.0-rc1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Settings
te: అమరికలు

en: Field name
te: ఫీల్డ్ పేరు

en: Details
te: వివరాలు
