Unused Images (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Administration
tr: Yönetim

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: File extensions
tr: Dosya uzantıları

en: Refresh
tr: Yenile

en: Field name
tr: Alan adı

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Task
tr: Görev

en: Base path
tr: Ana yol
