Unused Images (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Administration
uk: Адміністрування

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Settings
uk: Налаштування

en: File extensions
uk: Розширення файла

en: Refresh
uk: Оновити

en: Field name
uk: Назва поля

en: Details
uk: Подробиці

en: Task
uk: Завдання

en: Last run
uk: Востаннє виконувалась

en: images
uk: зображення

en: Base path
uk: Основний шлях

en: Run
uk: Виконати
