Unused Images (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: Administration
vi: Quản lý

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Refresh
vi: Làm tươi

en: Field name
vi: Tên trường

en: Details
vi: Chi tiết

en: Task
vi: Tác vụ

en: Last run
vi: Lần chạy trước

en: images
vi: các ảnh

en: Run
vi: Chạy
