Unused Modules (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Projects
da: Projekter

en: Modules
da: Moduler

en: Hurray, no orphaned projects!
da: Hurra, ingen forældreløse projekter!

en: Hurray, no orphaned modules!
da: Hurra, ingen forældreløse moduler!

en: Unused Modules
da: Ubrugte moduler

en: Show projects that are unused
da: Vis projekter som er ubrugte

en: Fully disabled
da: Helt deaktiveret

en: Also enabled
da: Også aktiveret

en: Show modules that are unused
da: Vis moduler som er ubrugte

en: List modules and projects that are unused and safe to delete.
da: Vis moduler og projekter som er ubrugte og sikre at slette.
