Unused Modules (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Development
fa: توسعه

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Projects
fa: پروژه‌ها

en: Modules
fa: ماژول‌ها
