Unused Modules (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Projects
hu: Projektek

en: Modules
hu: Modulok
