Unused Modules (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Projects
ar: المشاريع

en: Modules
ar: الوحدات
