Unused Modules (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Projects
pl: Projekty

en: Modules
pl: Moduły
