Unused Modules (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Projects
sv: Projekt

en: Modules
sv: Moduler
