Unused Modules (7.x-1.5) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Projects
lv: Projekts

en: Modules
lv: Moduļi
