Unused Modules (7.x-1.6) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Development
hi: उद्विकास

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Projects
hi: परियोजनाओं

en: Modules
hi: मॉड्युल
