Unused Modules (7.x-1.6) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Projects
pt: Projetos

en: Modules
pt: Módulos
