Update Status Advanced Settings (7.x-1.0-rc1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Project
af: Projek

en: Never
af: Nooit

en: Themes
af: Temas

en: Drupal core
af: Drupal kern

en: Disabled modules
af: Gedeaktiveerde modules

en: Disabled themes
af: Gedeaftiveerde temas
