Update Status Advanced Settings (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Project
ar: المشروع

en: Modules
ar: الوحدات

en: Notes
ar: ملحوظات

en: Never
ar: أبدا

en: Themes
ar: الحلل

en: Drupal core
ar: نواة دروبال

en: Disabled modules
ar: وحدات مُعَطَّلة

en: Disabled themes
ar: سمات مُعَطَّلة
