Update Status Advanced Settings (7.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Modules
bg: Модули

en: Notes
bg: Бележки

en: Never
bg: Никога

en: Themes
bg: Теми

en: Drupal core
bg: Drupal ядро

en: Disabled modules
bg: Деактивирани модули

en: Disabled themes
bg: Деактивирани теми
