Update Status Advanced Settings (7.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Themes
bo: བརྗོད་གཞི

en: Drupal core
bo: Drupal ནང་སྙིང

en: Disabled modules
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་བའི་མ་དཔེ

en: Disabled themes
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་བའི་བརྗོད་གཞི
