Update Status Advanced Settings (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Project
ca: Projecte

en: Modules
ca: Mòduls

en: Always
ca: Sempre

en: Never
ca: Mai

en: Themes
ca: Temes

en: Drupal core
ca: Nucli del Drupal

en: Disabled modules
ca: Mòduls inhabilitats

en: Disabled themes
ca: Temes inhabilitats
