Update Status Advanced Settings (7.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Modules
cy: Modiwlau

en: Never
cy: Byth

en: Themes
cy: Themâu

en: Drupal core
cy: Craidd Drupal

en: Disabled modules
cy: Modiwlau wedi eu anablu

en: Disabled themes
cy: Themau wedi eu anablu
