Update Status Advanced Settings (7.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Project
es: Proyecto

en: Modules
es: Módulos

en: Notes
es: Notas

en: Always
es: Siempre

en: Ignore @version
es: Ignorar @version

en: Never
es: Nunca

en: Warn if out of date
es: Advertir si ha caducado

en: Themes
es: Temas

en: Drupal core
es: Núcleo de Drupal

en: Ignored from settings
es: Ignorado por los ajustes

en: Disabled modules
es: Módulos desactivados

en: Disabled themes
es: Temas gráficos desactivados
