Update Status Advanced Settings (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Project
et: Projekt

en: Modules
et: Moodulid

en: Always
et: Alati

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Themes
et: Teemad

en: Drupal core
et: Drupali tuumamoodulid

en: Disabled modules
et: Keelatud moodulid

en: Disabled themes
et: Keelatud teemad
