Update Status Advanced Settings (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Project
eu: Proiektua

en: Modules
eu: Moduluak

en: Notes
eu: Oharrak

en: Always
eu: Beti

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Themes
eu: Temak

en: Drupal core
eu: Drupal funtsezkoa

en: Disabled modules
eu: Ezgaitutako moduluak

en: Disabled themes
eu: Ezgaitutako gaiak
